sobota Styczeń 20th 2018

Turkusowe linki, czyli gdzie jeszcze mnie znajdziecie.

Kategorie moich wpisów

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 90132
 • Dzisiaj wizyt: 13
 • Wszystkich komentarzy: 133

Serdecznie polecam

Co nowego w szafach Essence dostrzeżemy od marca. Część czwarta.

Dzisiaj już ostatnia część opowiadania o tym jakie ekscesy szykuje nam od marca Essence.

Jak już obiecałam wcześniej dzisiaj będzie o paznokciach.

Na nasze półki powrócą lakiery do paznokci twins, czyli zestawy lakierów w których znajdziemy lakier bazowy i lakier nawierzchniowy z różnymi drobinkami. Dostępne będą w 3 wariantach kolorystycznych: różowym, fioletowym i niebieskim.  Kosztować będą 6zł jednak nie wiadomo czy za komplet, czy za pojedynczy lakier.

Nastąpi zmiana w gamie kolorystycznej lakierów colour&go. Zostanie wprowadzonych 7 nowych odcieni: 145 flashy pumpkin [pomarańczowy], 146 that’s what i mint! [błękitny z połyskiem], 147 miss universe [granatowy z połyskiem], 148 prom-berry [fioletowy z połyskiem], 149 hello marshmallow! [liliowy z połyskiem], 150 upper green side [oliwkowy], 151 we rock the green [ciemny zielony z połyskiem]. Jednak żeby nie było, aż tak kolorowo to wycofanych zostanie również 7 kolorów, czyli: 119, 120, 123, 127, 131, 135 i 136.

Przy okazji podobnie będzie też z lakierami nude glam. Nowymi kolorami bedą 07 ice, ice baby! [biały] i 08 peach&cream [brzoskwiniowy z połyskiem], jednak zniknął kolory 01 i 06.

Nowe kolory lakierów colour&go i nude glam.

Jeśli chodzi o lakiery nail art cracking top coat to nowymi kolorami będą 07 crack me! white [biały] i 08 crack me! peachy [brzoskwiniowy], jednak zniknął kolory 03 i 05.

Nowe kolory.

Podobne wymiany nastąpią też w lakierach nail art special effect! topper i nail art magnetics. W nail art special effect! topper znajdziemy 2 nowe kolory: 15 glitter on me i 16 cool breeze, jednak znikną kolory 03, 08, 09, 11, a w lakierach nail art magnetics nowością będą odcienie 10 witch you were here [morski] i 11 witches come true [piaskowy/złoty] lecz znikną kolory o7 i 08.

I tak oto prezentują się nowości.

Jeśli chodzi o magnesy do lakierów magnetycznych to z pewnością zobaczymy 2 nowe wzory magnesów oraz specjalny magnes w pisaku, dzięki któremu będzie można tworzyć dowolne wzorki na paznokciach pomalowanych lakierem magnetycznym [koszt to około 7zł]. Jednak niewykluczone, że zniknął z naszych półek poprzednie wzory magnesów, które tworzyły paski i gwiazdkę.

Tak prezentują m.in się nowość:

Jednak o ich los możemy się obawiać:

Na naszych półkach zobaczymy też nowe rodzaje baz i top coat’ów oraz pilników, a także pędzle i inne przyrządy pomagające w zdobieniu paznokci i dbaniu o nie. Wiąże się to jednak ze zniknięciem m.in.:

 • szablonów do malowania wzorów,
 • zestawu ozdób,
 • base coat’u i top coat’u z linii nail art,
 • doklejanych końcówek do frencha i pilnika z linii better than gel nails
 • produktów nail fixing system
 • linii lakierów nail colour 3 od numeru 01 do numeru 06, czyli prawdopodobnie wszystkich.

I to już tyle na dzisiaj i ogólnie jeśli chodzi o wpisy dotyczące nowości w szafach Essence. Mam nadzieję, że się wam podobało. Piszcie o czym chcielibyście przeczytać na moim blogu, pozdrawiam was i do jutra!

A tutaj znajdziecie poprzednie części:

 1. Część I
 2. Część II
 3. Część III

Komentuj