poniedziałek Grudzień 18th 2017

Turkusowe linki, czyli gdzie jeszcze mnie znajdziecie.

Kategorie moich wpisów

Statystyki

  • Wszystkich wizyt: 89110
  • Dzisiaj wizyt: 4
  • Wszystkich komentarzy: 133

Serdecznie polecam

Darmowe próbki Johnhon’s Baby.

Cześć! Wiem, że pisałam kilka godzin temu, że następny wpis ukaże co zaabsorbowało mój czas w niedzielne popołudnie jednak ten wpis [a dokładnie mała rzecz w nim zawarta] w pewnym sensie jest przedbiegiem przed następnym wpisem, który jest już gotowy i ukaże się kilka minut po tym.

A więc krótko, zwięźle i na temat. Dzięki Loni, dość często możemy się dowiedzieć, gdzie są jakieś darmowe próbki do wyłapania lub gdzie jest jakieś rozdanie. Tak więc i tym razem Lonia nas uprzedziła, że firma Johnson’s baby rozdaje próbki swoich kosmetyków. Żeby je dostać należy wypełnić ten formularz [kliknij] w którym należy zaznaczyć datę urodzenia dziecka lub, że jest się w ciąży. Ja teraz przyznaje dziecka nie mam, ani w ciąży nie jestem lecz mam bardzo wrażliwą skórę i często takie kosmetyki dla dzieci kupuje więc pomyślałam sobie, że czemu by nie? Oczywiście zaznaczyłam, że jestem w ciąży i oto kilka dni temu dostałam taką paczuszkę:

Znalazłam w niej:

  1. Łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 – 50ml.
  2. Ochronny krem przeciw odparzeniom – 15ml.
  3. Krem intensywnie pielęgnujący - 15ml.
  4. Mleczko intensywnie pielęgnujące – 50ml.
  5. Ulotki z informacjami i poradami dla młodych mam.

Jak widzicie te próbki są dość duże i zwłaszcza jeśli używamy ich na dziecku to zdążymy sobie wyrobić opinię na temat tych kosmetyków. Ja osobiście swoje zamierzam zachować na wyjazd, który mi się szykuje za około 2 tygodnie po to, żeby nie taszczyć ze sobą ogromnego mleczka do ciała i nie wiadomo jeszcze czego, a szampon pewnie zachowam i zużyje do tego, do czego używam szamponu z Babydream [czytaj tu].

Absolutnie tym wpisem też nie chciałam naruszać pozycji Loni, ponieważ to ona zajmuje się nowościami w sprawie próbek, a jedynie daje sygnał, że pewnie za jakiś czas pojawi się moja opinia o tych kosmetykach i moje zastosowanie ich.

I to już koniec, zachęcam was do zamawiania próbek i do przeczytanie kolejnego wpisu, który już pewnie jest na moim blogu. Pozdrawiam, pa!

Komentuj